Hei! Mina olen Anet - naisettevõtja, turundaja ja koolitaja!

Iga.Jumala.Päev. Just nii tihti aitan ettevõtetel saavutada eesmärke läbi sisutekstide, töötava pildimaterjali ning õige turundusstrateegiaga.

Töötasin aastaid telekommunikatsiooni ettevõttes müügiesindajana. Minu müügitulemused olid suurepärased. Pean end väikeseks haiks, igal ettevõttel oleks vaid rõõm, kui saaksid minusuguse töötaja endale. 

Minu ambitsioon on olla parim selles, mida ma teen. Mulle poolikud asjad ei meeldi. Seega olin kuust-kuusse top 1 müügimeister. Pikapeale väsisin ma sellest ning otsisin endale uut väljakutset. Hakkas liiga lihtne. 

Turundus jõudis minuni täitsa kogemata. Mäletan seda veel nagu eilset päeva. Olin 40 palavikuga kodus, kui kandideerisin esimest korda Promoty’sse koolitusele. Paar päeva hiljem sain teate, et olen vastu võetud! Taganemisteed enam polnud. Olin natukene segaduses, et kuhu ma end mässinud olen, sest ma olin nii turunduskauge, kui vähegi olla sai. Õnneks oli see elu parim otsus, kuna peale koolitust süttis minus suur armastus kogu turundusmaailma vastu. Ma olin uudishimulik, põnevil ja tahtsin veelgi rohkem teada.

Peale seda jätkus minu õpinguperiood THK-s, kus õppisin veebilehe ehitamist. Kohe peale seda läksin õppima Tallinna Majanduskooli sotsiaalmeedia spetsialistiks. 

Kõige rohkem meeldib ise õppida – see õpetab kõige rohkem. Seega, lõin aastal 2020 oma enda ettevõtte – spordirõivaste brändi Peachlabel.

Palgatöölt ettevõtjaks

Aastal 2020 lõppes minu töösuhe turundusassistendi ametikohal tänu koroona tulekule. Järsku leidsin end kohas, kus energiat oli palju, turundusteadmised soovisid rakendamist ning indu midagi ägedat teha, oli palju. Lõin päris enda ettevõtte-Peachlabel. Minu bränd on olnud kõige suurem õpetaja-olen kolistanud mitmeid ämbreid, teinud palju vigu ja raisanud aega mõtetutele tegevustele. Kolm aastat hiljem olen siin, sinu ees, suure kogemuste pagasiga ning suure sooviga olla abiks just sulle sinu tegemistes! 

Tänaseks olen ehitanud üles väga eduka brändi, millel on mitmeid tuhandeid fänne, tugev kliendibaas ja tuntus üle Eesti. Olen käinud erinevates koolides andmas sotsiaalmeedia turundusnippe, koolitanud väikeseid ettevõtteid ning sisuloojaid, kes on soovinud hakata teenima sissetulekut Instagrami vahendusel.

Lisaks sotsiaalmeedia haldusele pakun ka koolitusi, konsultatsioone ja mentorlust!