Instagrami Audit

Original price was: €47.00.Current price is: €17.00.

Lisainfo

Instagrami konto on Sinu (isiku)brändi nägu! Inimene otsustab esimeste sekundite jooksul, kas ta hakkab Sind jälgima või mitte. Mõnikord on ise raske aru saada, mis on puudu ja mida on vaja lisada, et sinu konto, suhtlus ja äri silma paistaks! Instagrami auditiga saad väärtuslikku infot oma konto kohta alustades Instagram BIO kirjapanemisest kuni selleni, mis sisu ja highligtsid sul olemas olema peaksid kindlasti.

Personaalse Instagrami auditiga saad:

👉🏼Ülevaate enda Instagrami profiilist ja põhjalik analüüs selle kohta, kuidas silma paista.
👉🏼Ülevaate sinu praegustest postitustest/Reelsidest ning nende toimivusest vastavalt sinu sõnumile ja eesmärgile.
👉🏼Ülevaate selle kohta, kui hästi sul läheb kogukonna loomisega ja kuidas sa suudad inimesi midagi tegema panna enda kontol
👉🏼Ülevaate üldise kaasatuse kohta ning kuidas seda igapäevaselt paremaks muuta.
👉🏼Üldised soovitused, kuidas oma kontot täiustada, kuidas paremini silma paista, kuidas meelitada vaatajaid jälgijateks ja neid omakorda enda klientideks või lojaalseteks jälgijateks.

Saad selle Instagrami auditi nii kirjalikul kujul, kui ka minult eraldi veel DM-i häälsõnumina, mida võiks paremaks muuta!

Küsimuste korral kirjuta julgelt info@brandboostco.ee

 

mentrolusprogramm sisuloojateleMina olen Anet ning olen tegelenud sisuloomega juba 5 aastat. Olin alguses väga eksinud ning pakkusin oma teenuseid tasuta või olematu raha eest. 4 aastat tagasi lahkusin palgatöölt ning lõin oma enda spordiriiete brändi, kus sisuloome oli minu tulu allikas. Olles katsetanud ja loonud mitmeid edukaid reklaamvideosid- ja pilte, otsustasin seda pakkuda ka ettevõtetele. Kuigi alguses kolistasin ma mitmeid ämbreid ning tegin rohkem tööd, kui raha teenisin, siis nüüdseks olen sellel alal pro ning heameelega aitan sinul neid ämbreid vältida. Ära pusi üksi ning kasuta võimalust saada eksperdi abi, kes on ise nende teemadega juba silmitsi seisnud.

Lisa tootearvustus

Tootel ei ole veel arvustusi.

Teie hinnang:

Teie hinnang *