UGC Starter Guide & 1:1 mentorlus

Original price was: €297.00.Current price is: €227.00.

Lisainfo

UGC kursus koos mentorlusega annab sulle personaalse väljaõppe tervelt 2 kuu vältel. See tähendab, et lisaks kursuselt saadud infole, saad minu käest küsida 1:1le abi, küsida küsimusi ja abi portfoolio ja kirjadega ning sisusidee genereerimistega jpm.

Olen kokku pannud juhendi selleks, et saaksid parimad teadmised, kuidas alustada ning teenida UGC sisuloojana oma põhilise sissetuleku.

Kellele see sobib?
UGC  juhend on suureks hüppelauaks sulle, kui soovid alustada UGC teenuse pakkumisega või sulle, kui juba oled osaliselt sellega kokku puutunud, kuid soovid lisateadmisi. Juhend sobib sulle, kui sul pole Instagramis eriti palju jälgijaid aga sooviksid siiski sisuloomega raha teenida.  UGC teejuht annab sulle nipid, kuidas kliendile pakkuda upselli ehk ülesmüüki ühe koostöö pealt. Kellele ei meeldiks siis 150€ asemel teenida hoopis 300€?

UGC Guide aitab sind teemadel:

👉🏼 Kuidas leida oma nišš
👉🏼 Kuidas üles ehitada portfoolio, mis kõnetab ja on eristuv
👉🏼 Kuidas enda tööd õiglaselt hinnastada
👉🏼 Kuidas edukalt koostööd lukku lüüa ja kuidas neid üldse saada
👉🏼 Räägime loodud sisu õigustest ning kuidas see sulle toob lisasissetulekut
👉🏼 Kuidas brändidega läbirääkimisi pidada
👉🏼 Lepingud- millal ja miks neid vaja on ja mida need sisaldama peaks
👉🏼 Kuidas sisuideid leida ja need filmida
👉🏼 Juhend, kuidas edukalt scripte filmida ja need professionaalselt brändile üle anda

BOONUSED: Erinevad portfooliote näidised, valmis kirjutatud tekstid, millega brändide poole pöörduda , valmis kirjutatud 50 erinevat hook´i, mis muudavad sinu sisu eriti kaasahaaravaks ja populaarseks ning viimaseks UGC kommuun, kus oleme üksteisele toeks.

Küsimuste korral kirjuta julgelt info@brandboostco.ee

 

Mina olen Anet ning olen tegelenud sisuloomega juba 5 aastat. Olin alguses väga eksinud ning pakkusin oma teenuseid tasuta või olematu raha eest. 4 aastat tagasi lahkusin palgatöölt ning lõin oma enda spordiriiete brändi, kus sisuloome oli minu tulu allikas. Olles katsetanud ja loonud mitmeid edukaid reklaamvideosid- ja pilte, otsustasin seda pakkuda ka ettevõtetele. Kuigi alguses kolistasin ma mitmeid ämbreid ning tegin rohkem tööd, kui raha teenisin, siis nüüdseks olen sellel alal pro ning heameelega aitan sinul neid ämbreid vältida. Ära pusi üksi ning kasuta võimalust saada eksperdi abi, kes on ise nende teemadega juba silmitsi seisnud.

Lisa tootearvustus

Tootel ei ole veel arvustusi.

Teie hinnang:

Teie hinnang *